ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ
Τα πρωινά θα περνάει το πούλμαν από τις παρακάτω στάσεις:
1η: Αγ. Αντώνιος Αφαίας 7:25
2η: Λεωφόρος Παλάσκα (στο καφέ) 7:35
3η: Κάτω Αφαία 7:40
4η: Δαφνί (τέρμα αστικών λεωφορείων) 7:50
Τα μεσημέρια για επιστροφή, θα περνάει από τη στάση του σχολείου περίπου στις 14:15.